Iletisim Hatti

+90- 507- 8851493

Gorusmek icin tikla

HIzmetler

Elektronik

Elektronik sistem donanımlarında oluşan hasarlarda yapmış olduğumuz onarımlar test edilerek güvenli bir sonuca ulaştıktan sonra size teslim edilir ve bu onarımını yapmış olduğumuz ünitelerin garanti süreci standart olarak 6 aydır.Otomobilde kullanılan elektronik teknolojisi günümüzde uçaklarda kullanılan teknoloji ile neredeyse aynıdır ve bunun için onarımın çok dikkatli ve güvenli bir şekilde yapılması gerekir.

More Info

Mekanik

Mekanik aksamlarda oluşan sorun ve hataları öngörmeniz durumunda zaman kaybetmeden servis aracığıyla durum hakkında bilgi e3dinmelisiniz. Gözardı ettiğiniz sorunlar müdahale etmediğiniz taktirde size ilerleyen zamanlarda daha büyük ve maliyetli zararlar doğurabilir.

Araç bakımlarını olması gereken tarihten sonra değil mümkün oldukça daha önce yaptırmalısınız.Günümüz şartlarında ülkemizdeki araçlar daha çok yıpranır.

More Info

Yazilim

Performans yazılımlar çeşitli adımlardan oluşur.Yazılım programı zararlımıdır diye bir soru varsa aklınızda şöyle açıklayalım.Her yazılım firması her araçiçin doğru yazılımı yapamayabilir buda aracınızda teknik arızalara neden olabilir.Bir performans yazılımı doğru ve güvenli bir şekilde yapılırsa eğer aracınızı daha uzun süre keyifli ve ekonomik kullanabilirsiniz.Performans yazılımlarında ekonomi ve performans grupları olarak iki ayrı grup oluşmaktadır.

More Info

Sanziman

Otomobillerde kullanılan otomatik şanzımanlarda genel olarak bir aktarım kaybı mevcuttur.Bu motorun yakıt oranını artırır ve aynı zamanda aracın performans düşüşüne yol açar.Şanzıman performansı bu konuda çok yararlı bir adım olacaktır.

Aktarım kaybı ne kadar önlenirse motorunuzdan okadar verim alırsınız.Motor için yapılan performanslardada bu sorun için aldığımız şikayetler üzerine yaptığımız şanzıman performanslarından büyük bir sonuç elde etmekteyiz.

More Info

Yedek parça

Üretilen çoğu yan sanayi ürünler fiyat ekonomisi sayesinde araçlarda kullanılmaktadır.Fakat fiyat ekonımisi yanında dayanıklılıkta aynı oranda düşüş yaşamakta.Araçlarda mümkün olduğunca orjinal yedek parça kullanarak daha çok verim alabiliyoruz.Mümkün olduğunca orjinal yedek parça için gerek sıfır gerek ikinci el elektronik yedek parçalar kullanılıyor ve ihtiyaç halinde yurtdışındaki bazı ülkelerden bu ihtiyacı gidermekteyiz.

More Info

Performans

Performans yapılan araçlarda yazılım sadece bir adımdır.Eğer yüksek performanslara ulaşmak istenilirse bunun için yapılan mekanik performans ürünleri kullanmak gerekir.Bunlar sonradan yapılan bazı performans firmalarının ürünleri olarak satılmakta ve doğru bir şekilde uygulandığında verimli bir sonuç elde edilir

Performans yapılan araçlarda en çok yapılan hata ise soğutma sistemlerindeki eksikliklerdir.

More Info